Outlet Telewizor Philips 32PHS6000/12 32 cale LED HD Ready Smart TV 60Hz
search
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
Polityka bezpieczeństwa
Zasady dostawy
Zasady zwrotu
Stan uzytkowania: Niewielkie ślady użytkowania: produkt posiada lekkie przybrudzenia oraz ryski
Kompletnosc: Braki: brakuje instrukcji oraz śrubek montażowych
Stan opakowania: Opakowanie zastępcze
dab6a1a22ea32f8ca0be767c9abbc307.jpg
Telewizor Philips 32PHS6000/12 32" LED HD Ready Smart TV 60Hz
Mały. Inteligentny. Bardzo wszechstronny.
NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY
  • Przekątna ekranu (cale): 32  cali
  • Wyświetlacz: Telewizor LED HD
  • Rozdzielczość panelu: 1366 x 768p
  • Natywna częstotliwość odświeżania: 60  Hz
  • Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • System operacyjny: TITAN OS
  • Audio: 2.0-kanałowy
  • Moc wyjściowa (RMS): 12 W
  • Konfiguracja głośników: 2 głośniki szerokopasmowe 6 W
  • Liczba wejść HDMI: 3
  • Standard VESA: 100 x 100
Mały, inteligentny i wszechstronny.
Lepszy obraz dzięki rozdzielczości HD
Kolor i kontrast dzięki HDR10 i HLG
Dolby Audio dla wyraźnego, czystego dźwięku
System operacyjny Titan OS. Znajdź wszystko z łatwością.
Bezproblemowe połączenie z inteligentnymi sieciami domowymi.
Wyraźniejsze brzmienie każdego słowa dzięki funkcji Vocal Boost
Europejskie wartości wzornictwa
Rozmiar dopasowany do potrzeb
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Obraz/wyświetlacz
  • Przekątna ekranu (cm): 80  cm
  • Silnik graficzny: Pixel Plus HD
Rozdzielczość wejściowa wyświetlacza
  • Rozdzielczość – Częstotliwość odświeżania: 576p–50 Hz, 640 x 480–60 Hz, 720p–50 Hz/60 Hz, 1366 x 768–60 Hz, 1920 x 1080p–24/25/30/50/60 Hz
Tuner/Odtwarzanie/Transmisja
  • Wskaźnik siły sygnału: Tak
  • Telegazeta: Telegazeta Hypertext (1000 stron)
  • Obsługa HEVC: Tak
Smart TV
  • Aplikacje SmartTV: Netflix, HBO, BBC iPlayer, YouTube, Filmy Amazon Prime, Disney+
  • System operacyjny: TITAN OS
  • Dostępna pamięć flash*: 8 GB
Funkcje technologii Smart TV
  • Telewizor interaktywny: HbbTV
  • Sterowanie głosowe*: Współpraca z usługą Alexa., Obsługa Asystenta Google
  • Funkcja Smart Home: Control4, MATTER
Zastosowania multimedialne
  • Odtwarzane formaty muzyki: MP3, WAV, AAC, FLAC
  • Obsługiwane formaty napisów: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
  • Formaty odtwarzania obrazu: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Dźwięk
  • Audio: 2.0-kanałowy
  • Moc wyjściowa (RMS): 12 W
  • Silnik dźwiękowy: Podstawowy silnik dźwiękowy
Łączność WiFi
  • Liczba wejść HDMI: 3
  • Funkcje HDMI: Zwrotny kanał audio (ARC)
  • Liczba wejść USB: 2
  • Połączenie bezprzewodowe: Jednopasmowa łączność Wi-Fi 802.11n 2x2
  • HDCP 2.3: Tak — wszystkie wejścia HDMI
  • HDMI ARC: Tak, przez złącze HDMI1
Obsługiwane funkcje wideo HDMI
  • Nagrywarka z dyskiem twardym: HLG, HDR10
Karta energetyczna UE
  • Numery rejestracyjne EPREL: 2227040
  • Klasa energetyczna dla SDR: E
  • Zapotrzebowanie na moc w trybie włączenia dla SDR: 22  kWh/1000 godz.
  • Klasa energetyczna dla HDR: G
  • Zapotrzebowanie na moc w trybie włączenia dla HDR: 36  kWh/1000 godz.
  • Pobór mocy w trybie wyłączenia: n.d.
  • Tryb gotowości w sieci: 2.0  W
  • Wykorzystana technologia panelu: LED LCD
Moc
  • Zasilanie sieciowe: 100–240 V AC, 50/60 Hz
  • Pobór mocy w trybie gotowości: mniej niż 0,5 W
Design
  • Kolor telewizora: Plastikowa czarna niska ramka
  • Pionowa konstrukcja: Grafitowa plastikowa kostka
Wymiary
  • Odległość między 2 podstawami: 630  mm
  • Zgodny uchwyt ścienny: 100 x 100 mm
  • Telewizor bez podstawy (szer. × wys. × gł.): 715 x 432 x 83 mm
  • Telewizor z podstawą (szer. × wys. × gł.): 715 x 448 x 205 mm
  • Karton opakowania (szer. × wys. × gł.): 790 x 500 x 123 mm